KONST / Litografier / Litografier / mapp (dds) 5004089
nr 500 4089
Litografier / mapp (dds)
"Nordens ljus", fem litografier, signerade. (Jordi Arkö, Hans Hamngren, Nils Kölare, Philip von Schantz, Ulf Wahlberg)
Utrop:
300 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 10 december 2007
kl 17:30:59
600 kr
450 kr
750 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.300 kr
2.000 kr
1.500 kr
6
2.000 kr
6
2.100 kr
2.200 kr
2.500 kr
6
2.300 kr
6
2.500 kr
6